Проникаюча гідроізоляція – стандарт ХХІ століття

Зводити будинок на піску чи на камені, ще з часів старого заповіту вважалося ознакою, що чітко виказує чоловік господар чи ні. Часи змінились, все пішло своєю дорогою розвитку та еволюції, проте принциповість у справі будівництва, не тільки будинків залишається каноном і суворим діловим та господарським чинником, порушувати який не варто ні за яких обставин. Сучасні технології будівничих прийомів та технологічні засоби зокрема тяжіють до повсюдного і досить надійного підходу, що пов’язаний із застосуванням як основи у будівельних роботах: бетону, цегли, клінкеру, арматури, металевих конструкцій. Наявність кваліфікованих майстрів та звернення до професіоналів будівельної справи звісно матиме визначальну роль на довговічність, красу та практичність будівлі, якщо цей перелік, буде мати за задумом саме таку послідовність.

В умовах зміни погодних, кліматичних умов і взагалі задля захисту будівлі рекомендується використовувати гідроізоляційні матеріали. В наш час гідроізоляція при зведенні будь-яких будівельних об’єктів, як от: житлових будинків, офісів, паркінгів, підвалів, басейнів, заміських котеджів, дачних будиночків тощо визначатиме міцність всієї будови і власне її тривалість та комфорт при експлуатації. Звертаємо вашу увагу на той факт, що наявність великої кількості засобів, що чинять гідроізоляційну дію та забезпечують гідроізоляційний бар’єр не повинна ввести вас у оману. Слід брати для використання у будівництві, де буде застосовуватись бетон перевірені часом і клієнтами різних вікових категорій, поглядів, достатку, на будівничу сферу підходи та вподобання. Таким перевіреним часом та клієнтами, якісним і надійним матеріалом є Hygrostop (проникаюча гідроізоляційна суміш), що без сумніву є еталоном та взірцем у ряді проникаючої гідроізоляції в багатьох країнах Європи. Hygrostop направду надійно ізолює бетон від вологи та води, завдяки тому, що глибоко проникає в структуру обробленої ним поверхні і при цьому бетон залишається паропроникним, «дихає». Завдяки таким властивостям гідроізоляцію можна наносити на вологий або свіжий, від 7 діб, бетон. Вартий уваги і такий аспект роботи з Hygrostop, як те, що цей проникаючий волого-відштовхуючий засіб, в разі застосування його методом ін’єкцій:

  1. Утворює блокаду горизонтального та вертикального дії.
  2. Затримує капілярну вологу.
  3. Протидіє капілярному всмоктуванню, яким часто піддаються необроблені Hygrostop поверхні.
  4. Сприяє зміцненню робочих поверхонь і тим самим довговічності конструкції в цілому.

Універсальність гідроізоляційних сумішей Hygrostop задовольнить замовників усіх рівнів та шанувальників різних методів, прийомів будівництва і поціновувачів різноманітних архітектурних стилів, як традиційних так і новаторських. Наведемо кілька основних продуктів Hygrostop, які заслужено користуються попитом серед клієнтів:

  1. Hygrostop-Професійний, продукт 209, гідроізоляційне покриття проникаючої дії. Незамінний при роботах з влаштування гідроізоляції фундаментів, фундаментних плит, монолітних стін, армованих стяжок, терас і балконів.
  2. Hygrostop-Fix, продукт 303, швидков’яжучий цемент з проникаючими додатками для тамування активних витоків. Без зусиль ліквідовує проникнення води через бетонні конструкції. Добре зарекомендував себе при тамуванні води в підвалах та інших спорудах. Швидко зупиняє протіканні води через отвори, тріщини, шви.
  3. Hygrosto-Водонепроникний розчин, продукт 401, ремонтний розчин. Застосовується для заповнення отворів, тріщин, швів, пошкоджень у бетоні, через які не проникає вода. Також застосовується для влаштування водонепроникної штукатурки на мурованих поверхнях.

Хочете збудувати щось направду міцне і довговічне, тоді вам необхідні гідроізоляційні суміші Hygrostop! Волога не матиме шансів там, де є Hygrostop.