HYGROSTOP – ефективна гідроізоляція бетону

Без води, звичайно людині не вдасться жити довго і щасливо, проте у деяких сферах нашого з вами життя наявність води чинить перешкоду, а подеколи й загрозу. Маємо на увазі таку сферу людської діяльності, як будівництво, де вода звісно відіграє роль каталізатора для будівельних розчинів, вгамовувача спраги робітників, проте проникнення її у робочі поверхні, такі як цегла, бетон, газо і піно блоки, залізобетонні сегменти і так далі не сприятиме довговічності конструкції й напряму загрожуватиме аварією, каліцтвами і смертями. Уникнути небезпеки при будівництві, ремонті допомагає гідроізоляційна суміш Нygrostop. Високий стандарт гідрофобних та гідроізоляційних властивостей, якими володіє суміш Нygrostop вартує детального розгляду та коментарів. Варто віддати належне розробникам гідроізоляційного засобу Нygrostop, які подбали аби у ньому надійно поєднались простота у застосуванні і ефективність та часова протяжність дії. До ефективного і доречного використання для гідроізоляційних робіт у будівництві сумішей Нygrostop належать такі переконливі характеристики:

  1. Глибоке проникнення суміші в бетон (від 10 до 100 см).
  2. Високий рівень адгезії, на рівні 4 МРа (таке зчеплення з поверхнею дає надійний захист обробленій Нygrostop поверхні і підвищує термін експлуатації конструкції загалом).
  3. Водяна непроникність зафіксована на позначці у 60 м водяного натиску стовпа.
  4. Робоча поверхня легко обробляється Нygrostop №209 навіть при наявності на ній вологи і при водяному тискові.
  5. Паропроникність поверхні обробленої гідроізоляційним засобом Нygrostop.
  6. Морозостійкі показники бетону, при застосуванні Нygrostop № 209 зростають втричі.
  7. Нygrostop дуже схожий за структурою до бетону, тому зливається з ним воєдино і на підтримку міцності.
  8. Гідроізоляційні суміші Нygrostop є екологічно безпечними і абсолютно не впливають на здоров’я людини.

Що стосується такого виду Нygrostop як Нygrostop – Fix, то він володіє чудовими показниками: адгезії, клейової сутності, пластичності, морозостійкості, паропроникності, і легко проникає в робочу поверхню на 5 см. Такі позитивні характеристики Нygrostop – Fix роблять його незамінним в: затягуванні тріщин в бетоні, комунікаційних входах, виходах, при протіканні бетонних поверхонь, дають змогу за коротких час добитися очікуваних результатів.

Виникнення необхідності здійснення точних ремонтних робіт із залізобетонними елементами, конструкціями не створить вам проблем в разі наявності в будівельно-ремонтному арсеналі Нygrostop-Репер(№423). Цей гідроізоляційний продукт №423 має високі показники адгезії, водонепроникність та морозостійкість, легко підтримує взаємодію з бетоном, що дуже важливо, при роботах ремонтного спрямування із цим видом будівельного матеріалу. Нygrostop-Репер не підтримує горіння, має низькі модульно – пружні властивості та низько – усадкові показники.

Провести гідроізоляцію бетону, ремонтні та косметично – підсилювальні роботи з бетоном та виробами з нього, робочими поверхнями, які потребують набуття адгезії на них та гідроізоляційних високих показників і взагалі підсилити довговічну схильність будівель та конструкцій ви можете завдяки високоякісним гідроізоляційним сумішам Нygrostop.

З Нygrostop ваші будівельні проекти та ремонтні перевтілення витримають перевірку водою, морозом, часом!