Гідроізоляція ями

Гідроізоляція ямиГідроізоляція ями може здатися надмірністю, проте хороший гараж хороший у всьому. Оглядова яма повинна бути зручною в експлуатації. Навіть проведення освітлення повинно відповідати техніці безпеки. Процес будівництва ями включає гідроізоляцію ще на етапі підготовки. Так як на бетон і просочення потрібно виділити певний обсяг, просто викопайте рів на 20 см більше, ніж очікується. Після того, як ви заллєте підлогу і стіни, обов'язково приступите до гідроізоляції ями.

Спеціалізовані засоби з унікальними характеристиками призначені для того, щоб волога не підмивала будинок. Найчастіше їх використовують для обробки басейнів і фундаментів, але нерідко наші клієнти купують гідроізоляцію для обробки ям, омов, квартир і дахів. Наша компанія займається поширенням високоякісних засобів для попередження вологи в будинках. У нашому асортименті представлені матеріали з різним способом нанесення і різним рівнем ефективності. Незважаючи на те, що вони виконують одну функцію, їх склад може кардинально відрізнятися. Пропонуємо Вам ознайомитися з каталогом наших товарів, щоб порівняти їх властивості та вибрати саме ту гідроізоляцію для обробки ями, яка найбільше підходить саме Вам.

Щоб зробити замовлення потрібно набрати наш номер телефону, який вказаний на о офіційному сайті компанії. У Вас є можливість уточнити вартість і умови доставки замовлення. Гідроізоляція ями наших постачальників завжди виконує свою функцію і продовжує термін гаража.

Рекомендуємо також вибрати ізоляційні матеріали для фундаменту Вашого будинку. Якщо у Вас є заміський будинок з підвалом, додатковий шар гідроізоляції, як для ями, запобіжить утворенню цвілі, підмивання бетонної плити під час весняного припливу і загальне руйнування стін.